Vairāk informācijas

SIA „Baltijas zivis – 97” ir viens no lielākiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Vidzemes reģionā. Tas ir energoefektīvs, ražot spējīgs, tehnoloģiski attīstīts un ekoloģiski drošs uzņēmums, kasdibināts 1997. gadā. 23. oktobrī . SIA „Baltijas zivis – 97” uzņēmumā izejvielu izvēlei tiek pievērsta liela uzmanība, mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes zivis un jūras produktus no Norvēģijas, Islandes, Skotijas un citām valstīm. Pateicoties mūsdienīgākai apstrādes sistēmai un tradicionālām receptēm, mūsu produkcija saglabā zivs garšu un visas to uzturvielas.

Produkcija tiek gatavota pēc mūsu speciālistu izstrādātam oriģinālam receptēm. Uzņēmuma tehnologiem ir liela pieredze zivju pārstrādes nozarē. SIA „Baltijas zivis – 97” produkcijas sortiments ir ļoti plašs, vairāk par 150 dažādu izstrādājumu. Uzņēmumā ražo salītas, marinētas, ceptas zivis dažādas mērces, kūpinātas zivis, zivju salātus un produkciju no jūras kāpostiem. Nepārtraukti tiek izstrādāti arvien jauni veidi dažādām gaumēm un tirgus pieprasījumam.

Sanitāri higiēniskās normas tiek izpildītas pēc attiecīgajām prasībām, no tām ir būtiski atkarīga produkta kvalitāte. Vis iepriekš minētais un daudzi citi faktori garantē mūsu partneriem un patērētājiem augstākās kvalitātes produktu.

Vairāku gadu darbības rezultātā SIA „Baltijas zivis – 97” uzņēmumā ir izveidojušies principi un vērtības, uz kā pamatam mēs tiecamies veidot labas attiecības uzņēmuma ietvaros un apkārtējo sabiedrību. SIA „Baltijas zivis – 97” ražotnes principi vai mērķi ir:
Apmierināt patērētāju velmi pēc kvalitatīviem un veselīgiem pārtikas produktiem, piedāvājot plašu produktu sortimentu, dažādām patērētāju grupām;
Nodrošināt ekoloģiski drošus apstākļus ražotnes darbībā;
Nodrošināt darbinieku finansiālu stabilitāti un iespēju karjeras izaugsmei;
Nodrošināt komfortablus, labvēlīgus apstākļus un draudzīgu atmosfēru kolektīva apvienošanai un darba produktivitātes paaugstināšanai;
Mums ir vairāk nekā 350 sadarbības partneri šeit Latvijā, ka arī Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Vācija, Frāncijā, Čehijākā arī Anglijā, Kanādā un ASV.

Regulāri veicam izbraukuma tirdzniecību un degustācijas, kurās mūsu speciālisti iepazīstina patērētājus ar jauniem produkcijas veidiem.
Katru gadu piedalāmies izstādēs un pārtikas gadatirgos.
Esam vairākkārtēji konkursa „MADE IN LATVIA” laureāti.
Uzņēmums SIA „Baltijas zivis - 97" ir viena no lielākajām zivju izstrādājumu ražošanas rūpnīcām Latvijā. Tai ir vairāki diplomi un sertifikāti, ieskaitot Eiropas.

Uzņēmums SIA "Baltijas zivis - 97" ,pirmkārt, balstās uz izgatavojamā produkta kvalitāti, tāpēc ik dienu tiek veikta stingra darbinieku un sanitārijas ievērošanas kontrole. Strādā pēc sistēmas HACCP.